До 75-річчя кафедри АУТС «Хочешь хорошо и быстро – сделай сам!»
November 23, 2020
Консультант диплома
Кафедра АТ завжди приділяла велику увагу підготовці наукових кадрів вищої кваліфікації – кандидатів і докторів наук. На кафедрі завжди навчалися і займалися науковими дослідженнями аспіранти. Коли мене, студента 6-го курсу, призначили на переддипломну практику в лабораторію Систем передавання даних на кафедрі АТ, доля познайомила мене з багатьма цікавими, унікальними, гідними науковцями. Один з них, аспірант Дець Георгій Дмитрович, ніколи не відмовляв проконсультувати з тих, чи інших технічних питань по диплому. Він завжди вмів сформулювати думку настільки правильно і адекватно … ну, як цвях забивав, хоч на афоризми розбирай. А мені створити мій дипломний проект, на рівні ідеї, допомогла лише одна його фраза. Хоча я мову не про це веду. Запам’ятав я інше висловлювання, що почув від нього: «Хочешь хорошо и быстро – сделай сам!». Дійсно, допомагало, і не раз.
Полторак В.П., Vadym Poltorak, АТ-42
На фото: 1) The Beatles Forever, з права ліворуч – Мороз В.А. к.т.н., доцент (керівник групи в лабораторії проф. Жураковського Ю.П.), ст. технік Арнаутов Є. (клавішні, талановитий математик), аспірант Дець Г.Д. (саморобний контрабас), молодший науковий співробітник Полторак В.П. (саморобні духові інструменти), кафедра АТ, лабораторія 522 “Систем передавання інформації”, 1978. 2) Наукова дискусія, керівник групи в лабораторії 522 (проф. Жураковського Ю.П.) Мороз В.А., м.н.с Полторак В.П., 1976

Більше історій у Facebook.