Організація навчання у весняному семестрі 2020/2021 н.р.
January 20, 2021

Відповідно до погодженого наказу «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу у весняному семестрі 2020/2021 навчального року», враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та налагоджену систему протиепідемічних заходів в університеті протягом осіннього семестру 2020/2021 н.р., для студентів денної та заочної форм навчання встановлюється:
• Для всіх курсів продовжити дистанційне навчання відповідно до наказу від 21.08.2020 №7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року» на весняний семестр 2020/2021 навчального року. Навчання проходитиме за Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі.
• За рішеннями Вченої ради факультету/інституту, в разі необхідності, дозволити організацію та проведення освітнього процесу весняного семестру 2020/2021 н.р. у змішаному режимі для здобувачів вищої освіти четвертого курсу бакалаврського рівня вищої освіти та другого курсу магістерського рівня вищої освіти з метою проходження практики, проведення досліджень в лабораторіях Університету, необхідних для підготовки кваліфікаційних робіт з дотриманням встановлених протиепідемічних заходів.

? Інші деталі:
• Наказ погоджено зі студентськими організаціями
• Обраний режим навчання планується переглядати один раз на місяць з можливістю його зміни не пізніше ніж за 10 календарних днів до його впровадження.
• Поселення студентів четвертого курсу бакалаврського рівня вищої освіти та другого курсу магістерського рівня з метою проходження практики, проведення досліджень в лабораторіях Університету, необхідних для підготовки кваліфікаційних робіт буде відбуватися за поданнями за рішенням Вченої ради факультету/інституту.

З питаннями сюди.