Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@ist.kpi.ua
Співпраця з компанією «Сі Пі Ай-Київ»
June 14, 2018

Видатна подія! Завдяки вагомій участі нашої кафедри 12 червня було підписано унікальну угоду про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанією «Сі Пі Ай-Київ».

Hа зустрічі були присутні ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський, директор ТОВ «Сі Пі Ай-Київ» Михайло Вірич, декан ФІОТ Сергій Теленик, його заступник Майя Сперкач, в.о. завідувача кафедри АУТС Олександр Ролік та менеджер проектів ТОВ «Сі Пі Ай-Київ» Денис Бордовський.
Компанія «Сі Пі Ай-Київ» є інженерним підрозділом всесвітньо відомої корпорації «Crane». Ця корпорація, створена ще у 1885 році, побудувала перший повністю електрифікований завод, розробила перший стандарт США для конструкційних матеріалів, її продукція побувала в космосі та на Місяці в рамках космічних програм «Джеміні» і «Аполлон». На сьогодні «Crane» займається виробництвом високотехнологічного обладнання та систем для банківських, платіжних, авіаційних, аерокосмічних, гідравлічних систем та систем автоматизації виробництва, має 150 підрозділів в 26 країнах світу. ТОВ «Сі Пі Ай-Київ» розробляє та супроводжує обладнання для автоматизованої обробки платежів, банківського та торгового устаткування.
Угода про співпрацю передбачає створення унікальної науково-навчальної лабораторії автоматизації у платіжних системах та телеметрії на кафедрі АУТС. А це означає:
– спільні наукові дослідження;
– прикладні роботи;
– інноваційні розробки;
– навчально-сертифікаційні програми.
Досвід та технічну інформацію, надані компанією «Сі Пі Ай-Київ», буде використано в навчальних планах низки дисциплін кафедри. Створення лабораторії розпочинається вже у понеділок!

Архів