Стань учасником програми ENGin
April 13, 2021

ENGin – це безкоштовна програма для української молоді для удосконалення розмовної англійської мови з носіями мови. На тебе чекає:
• Щотижня розмовне онлайн заняття з волонтером протягом 1 години (може бути одне довге заняття або декілька занять тривалістю 20-30 хвилин);
• На занятті будуть інтерактивні розмовні активності, дискусії на різні теми, перегляд відео тощо;
• Тривалість програми: від 3 місяців і більше (скільки забажаєш).

Механізм роботи: студент заповнює форму реєстрації, проходить коротке відео інтерв’ю, його з’єднують з волонтером, відібраним за віком, спільними інтересами та інше.

Для кого:
• вік учасників – 13-22 роки;
• рівень англійської середній і вище;
• для тих, хто готовий спілкуватися онлайн з волонтером (носієм мови) 1 годину/тиждень.
? Де: онлайн (реєстрація за посиланням).

? У разі запитань пишіть сюди або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а).