Стажування від компанії Xpand
March 9, 2021

Xpand – це компанія, що розробляє програмне забезпечення для продуктів та послуг, що допомагає організаціям по всьому світу у роботі з їхніми системами Microsoft Dynamics ERP та CRM. Користуючись перевагами розташування в центрі ІТ-спеціалістів у Європі, Xpand надає свої послуги партнерам, допомагаючи їм справлятися з обсягом та складністю роботи, яку вони могли б мати, та піклуватися про новітні технології, тенденції та якість.

Окрім надання послуг нашим партнерам, ми прагнемо створювати прекрасні продукти, спрямовані на спрощення бізнес-процесів та збільшення конкурентних переваг наших клієнтів.

У зв’язку з розширенням нашої діяльності, ми шукаємо талановитих та високомотивованих кандидатів на Весняну академію Xpand для молодших розробників (дистанційно) для закриття стажувальних посад молодших розробників Microsoft Dynamics NAV у наших офісах у Києві та Житомирі.

Xpand Spring Academy – це двомісячна платна програма стажування, спрямована на створення середовища для внутрішнього практичного навчання талановитих розробників, а також на можливість зрозуміти корпоративну культуру Xpand та працювати відповідно до усталеної ділової практики компанії.

Це стажування має бути віддаленим, все, що вам потрібно – це ПК чи ноутбук, хороше підключення до Інтернету та велике бажання вчитися та розпочинати свою кар’єру в ІТ-компанії.

Після успішного проходження практики найталановитіші стажери будуть запрошені на роботу в Xpand Ukraine у наших офісах (Київ чи Житомир).

Мовами стажування є англійська та українська.

Якщо ви зацікавлені – подайте заявку за цим посиланням: http://cv.xpandsoftware.com до 12 березня 2021 року.

Після того, як ви подасте заявку, ми запросимо вас до письмового тестування в Інтернеті, яке відбудеться 15 березня 2021 року. А якщо ви пройдете, вас запросять на співбесіду.

Початок Xpand Spring Academy for Developers (віддалений) – 22 березня 2021 року.

Очікування від вас:

Ви є студентом 4-5-го курсу (ступінь бакалавра) в галузі комп’ютерних наук або молодим фахівцем з технічною освітою, який робить справи ефективно і швидко, і має бажання працювати та розвиватися в рамках міжнародної компанії, що швидко розвивається
Мати глибокі знання веб-конструкцій, таких як HTML, XHTML, XML та CSS
Володіти навичками тестового розвитку
Може працювати повний робочий день в офісі Xpand у Києві (можливі гнучкі години роботи)
Володіти середнім рівнем англійської мови або краще; володіння як мовленням, так і письмом є обов’язковим

Пропозиції для програми стажування:

Двомісячна очна платна практика для отримання нових знань та практики в галузі розробки програмного забезпечення Microsoft Dynamics NAV
Навчання на виробництві; коучинг співробітниками Xpand
Доступ до актуальних реальних проектів та клієнтів
Досвід у виробничих програмних процесах та аналізі логістики
Гнучкі години для студентів магістрантів
Постійна пропозиція роботи для успішного кандидата після стажування

Пропозиції для постійної роботи:

Довгостроковий контракт на повну зайнятість у Xpand
Компенсаційний пакет, який гарантує вам конкурентоспроможну оплату за ваші результати та навички, пов’язані з євро
Унікальне робоче середовище у дружному колективі; безпосереднє спілкування з кінцевими споживачами
Робоче місце в затишному офісі, розташований у центрі Києва, за 10 хвилин ходьби від метро Контрактова
Медичне страхування
Корпоративні командоутворюючі заходи

Детальніший опис вакансії ви можете знайти тут.