Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@ist.kpi.ua
З 15 по 19 червня цього року відбулись захисти дипломних проєктів
July 11, 2020

З 15 по 19 червня цього року відбулись захисти дипломних проєктів. Серед бакалаврів були й члени гуртка ES&IoT, які поєднали роботу в гуртку з роботою над своїм дипломним проєктом, що дозволило їм виготовити реальні пристрої або системи. Зокрема:

«Система керування світильником за допомогою браузера», виконав Максим Стахнюк, студент групи ІА-61.

«Автоматизована система вирощування рослин, чутливих до абіотичних факторів», виконали Владислав Коцюрба та Михайло Тарасенко, студенти групи ІТ-61.

«Автоматизована система годування домашніх тварин», виконала Катерина Бевз, студентка групи ІА-61.

«Автоматизована система реєстрації відвідувань занять у вищій школі», виконали Аліна Гавриляк та Владислав Хмара, студенти групи ІА-61.

Також серед бакалаврів були студенти, які написали наукові статті за матеріалами дипломного проєкту в рамках конференції Summer InfoCom Advanced Solutions 2020. Зокрема:

«Питання управління ресурсами у системах автоматичної дистанційної інсталяції», автор Андрій Теленик, студент групи ІА-62.

«Система тестування на основі відносного оцінювання по статистичним вибіркам», автори Євген Вовчок та Ігор Коваленко з групи ІА-62.

«Централізоване керування музичними сервісами», автор Роман Богомол, студент групи ІА-62.

Статті та реальні пристрої свідчать про наукову та практичну цінність дипломних проєктів, що було відповідним чином оцінено екзаменаційними комісіями.

Архів