До організації та викладання освітнього процесу регулярно залучаються професіонали-практики, експерти та представники роботодавців. Таку ініціативу студентська спільнота сприймає із великим задоволенням, також пропонуючи свої ідеї щодо співпраці, оскільки багато студентів вже з друго-третього курсу працюють у бізнес-компаніях. Здебільшого така співпраця проходить шляхом усних домовленостей та декількох занять демонстраційного характеру.
У ситуації карантинних заходів в час пандемії проведення спільних освітніх заходів значно спростилося оскільки немає потреби фізично переміщуватись та приїздити до навчального корпусу факультету інформатики та обчислювальної техніки.
Тема заняття: “Data-практика в EPAM: 6 напрямів для впевненого старту в ІТ”
16 квітня 2024 року відбулась пара в онлайн-форматі, під час якої PM EPAM, аспірант кафедри ІСТ, 2 року навчання Євген Власюк, в рамках вибіркової дисципліни “Прикладні задачі машинного навчання” поділився досвідом старту в ІТ
Тема заняття: “Створення власного cv”
У жовтні 2020 року представники компанії NetCracker провели аналіз резюме студентів, які вони підготували заздалегідь. Прийняли участь у навчальних заняттях з дисципліни “Групова динаміка і комунікація”
Тема заняття: “Embedded automotive на прикладі проєкту “Smart City”
У вересні 2018 р. було проведено зустрічі співробітників і студентів факультету інформатики та обчислювальної техніки та компанії GlobalLogic з метою проведення публічних лекцій для студентів. Перша лекція складалася з двох частин: у першій частині співробітники компанії презентували програми навчання та умови працевлаштування студентів, а в другій – йшла мова про embedded automotive на прикладі проєкту “Smart City”. Друга лекція була мотиваційною з детальним роз’ясненням того, що студенти повинні вміти та знати для отримання місця в компанії GlobalLogic.
Тема заняття: “Методологія розробки SCRUM”
У 2019 році старший аналітик з компанії InfoPulse Святослав Ілляшов (Sviat Illiashov) приймав участь у навчальному процесі де з його подачі в режимі ділової гри на практиці засвоювалась методологія розробки SCRUM
Тема заняття: “Практичні прийоми створення та супроводження реляційних баз даних”
В 2019 році в рамках співпраці з компанією Procter & Gamble Ukraine проводилась спільна лекція з дисципліни «Бази даних». Тема спільної лекції «Практичні прийоми створення та супроводження реляційних баз даних».
Тема заняття: “Технологія блокчейн”
OpenWare, що спеціалізується на розробці програмних рішень в сфері блокчейн-технологій було проведено низку онлайн-лекцій та тренінгів в рамках навчальної дисципліни «Технологія блокчейн». Вступну лекцію з CEO компанії Openware надавав директор компанії Луї Беллє. Також було проведено практичне заняття з Docker, Kubernetes, Helm. Почалася робота над створенням навчальної лабораторії з вивчення криптовалют та блокчейну
https://www.youtube.com/watch?v=gUbH–CfdU0
Тема заняття: “Організація пам’яті та засобів зберігання даних у сучасних серверах”
22 квітня 2020 р. у рамках співробітництва кафедри та компанії IBM співробітник компанії Сергій Костенко прочитав лекцію на тему “Організація пам’яті та засобів зберігання даних у сучасних серверах” студентам третього курсу груп ІА-71, ІА-72 та ІА-73 за дисципліною «Інфраструктура інформаційних технологій-1. Компоненти ІТ-інфраструктур».
Тема заняття: “Серверне обладнання. Архітектура, компоненти, застосування”
29 квітня 2020 р. у рамках співробітництва кафедри та компанії IBM співробітник компанії Костянтин Пунда прочитав лекцію на тему “Серверне обладнання. Архітектура, компоненти, застосування” студентам третього курсу груп ІА-71, ІА-72 та ІА-73 за дисципліною «Інфраструктура інформаційних технологій-1. Компоненти ІТ-інфраструктур».
Тема заняття: “Принципи побудови сучасних RAID-масивів”
13 травня 2020 р. у рамках співробітництва кафедри та компанії IBM співробітник компанії Сергій Костенко прочитав лекцію на тему “Принципи побудови сучасних RAID-масивів” студентам третього курсу груп ІА-71, ІА-72 та ІА-73 за дисципліною «Інфраструктура інформаційних технологій-1. Компоненти ІТ-інфраструктур».
Тема заняття: “Віртуалізація. Сучасні методи та засоби”
20 травня 2020 р. у рамках співробітництва кафедри та компанії IBM співробітник компанії Костянтин Пунда прочитав лекцію на тему “Віртуалізація. Сучасні методи та засоби” студентам третього курсу груп ІА-71, ІА-72 та ІА-73 за дисципліною «Інфраструктура інформаційних технологій-1. Компоненти ІТ-інфраструктур».