Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@ist.kpi.ua
Лекції, майстер-класи

До організації та викладання освітнього процесу регулярно залучаються професіонали-практики, експерти та представники роботодавців. Таку ініціативу студентська спільнота сприймає із великим задоволенням, також пропонуючи свої ідеї щодо співпраці, оскільки багато студентів вже з друго-третього курсу працюють у бізнес-компаніях. Здебільшого така співпраця проходить шляхом усних домовленостей та декількох занять демонстраційного характеру.
У ситуації карантинних заходів в час пандемії проведення спільних освітніх заходів значно спростилося оскільки немає потреби фізично переміщуватись та приїздити до навчального корпусу факультету інформатики та обчислювальної техніки.

Тема заняття: “Створення власного cv”

У жовтні 2020 року представники компанії NetCracker провели аналіз резюме студентів, які вони підготували заздалегідь. Прийняли участь у навчальних заняттях з дисципліни “Групова динаміка і комунікація”

 

Тема заняття: “Embedded automotive на прикладі проєкту “Smart City”

У вересні 2018 р. було проведено зустрічі співробітників і студентів факультету інформатики та обчислювальної техніки та компанії GlobalLogic з метою проведення публічних лекцій для студентів. Перша лекція складалася з двох частин: у першій частині співробітники компанії презентували програми навчання та умови працевлаштування студентів, а в другій – йшла мова про embedded automotive на прикладі проєкту “Smart City”. Друга лекція була мотиваційною з детальним роз’ясненням того, що студенти повинні вміти та знати для отримання місця в компанії GlobalLogic.

 

Тема заняття: “Методологія розробки SCRUM”

У 2019 році старший аналітик з компанії InfoPulse Святослав Ілляшов (Sviat Illiashov) приймав участь у навчальному процесі де з його подачі в режимі ділової гри на практиці засвоювалась методологія розробки SCRUM

 

Тема заняття: “Практичні прийоми створення та супроводження реляційних баз даних”

В 2019 році в рамках співпраці з компанією Procter & Gamble Ukraine проводилась спільна лекція з дисципліни «Бази даних». Тема спільної лекції «Практичні прийоми створення та супроводження реляційних баз даних».

 

 

Тема заняття: “Технологія блокчейн”

OpenWare, що спеціалізується на розробці програмних рішень в сфері блокчейн-технологій було проведено низку онлайн-лекцій та тренінгів в рамках навчальної дисципліни «Технологія блокчейн». Вступну лекцію з CEO компанії Openware надавав директор компанії Луї Беллє. Також було проведено практичне заняття з Docker, Kubernetes, Helm. Почалася робота над створенням навчальної лабораторії з вивчення криптовалют та блокчейну

 

Тема заняття: “Організація пам’яті та засобів зберігання даних у сучасних серверах”

22 квітня 2020 р. у рамках співробітництва кафедри АУТС та компанії IBM співробітник компанії Сергій Костенко прочитав лекцію на тему “Організація пам’яті та засобів зберігання даних у сучасних серверах” студентам третього курсу груп ІА-71, ІА-72 та ІА-73 за дисципліною «Інфраструктура інформаційних технологій-1. Компоненти ІТ-інфраструктур».

 

Тема заняття: “Серверне обладнання. Архітектура, компоненти, застосування”

29 квітня 2020 р. у рамках співробітництва кафедри АУТС та компанії IBM співробітник компанії Костянтин Пунда прочитав лекцію на тему “Серверне обладнання. Архітектура, компоненти, застосування” студентам третього курсу груп ІА-71, ІА-72 та ІА-73 за дисципліною «Інфраструктура інформаційних технологій-1. Компоненти ІТ-інфраструктур».

 

Тема заняття: “Принципи побудови сучасних RAID-масивів”

13 травня 2020 р. у рамках співробітництва кафедри АУТС та компанії IBM співробітник компанії Сергій Костенко прочитав лекцію на тему “Принципи побудови сучасних RAID-масивів” студентам третього курсу груп ІА-71, ІА-72 та ІА-73 за дисципліною «Інфраструктура інформаційних технологій-1. Компоненти ІТ-інфраструктур».

 

Тема заняття: “Віртуалізація. Сучасні методи та засоби”

20 травня 2020 р. у рамках співробітництва кафедри АУТС та компанії IBM співробітник компанії Костянтин Пунда прочитав лекцію на тему “Віртуалізація. Сучасні методи та засоби” студентам третього курсу груп ІА-71, ІА-72 та ІА-73 за дисципліною «Інфраструктура інформаційних технологій-1. Компоненти ІТ-інфраструктур».

 

Архів