Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@ist.kpi.ua
Наука
Наукові напрямки

При створенні комп’ютеризованих систем управління найважливішою проблемою є побудова інформаційного процесу й окремих його фаз, що дозволяє автоматизувати його на основі сучасних програмно-апаратних засобів. При автоматизації будь-якого процесу бажано знати його математичну модель. Якщо математичні моделі для такого процесу, як передача інформації значною мірою розроблені, то для інших фаз перетворення системні моделі поки відсутні і можна говорити лише про автоматизацію окремих процедур.

На кафедрі досить активно проводяться наукові розробки з різних напрямків.

Детальніше

Наукові лабораторії

Кафедра ІСТ оснащена сучасною технікою. Кожний студент має можливість самостійно працювати у визначений час в лабораторіях  та дисплейних класах кафедри на персональних комп’ютерах, об’єднаних локальною обчислювальною мережею, що дозволяє йому всебічно вивчати найновіші досягнення у галузі інформаційних технологій, дає можливість працювати у всесвітній комп’ютерній мережі Internet.

Детальніше

Наукові розробки

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” завжди посідав провідне місце у науковому світі. У стінах цього вузу завжди панувала атмосфера, що кликала до пізнання нового, до нових відкриттів у світі науки. Не позбулася цього натхнення і студенська молодь, що навчається на кафедрі Інформаційних систем та технологій.

Детальніше

Студентська наука

Гурток ES&IoT «Вбудовані системи та Інтернет речей» працює на кафедрі з 2019 року. Станом на 22.06.20 в роботі гуртка приймають участь 20 студентів, з них:

1 курс – 2 студенти (1 – ІК-92, 1 – ІА-93);

2 курс – 7 студентів (4 – ІА-83, 3 – ІТ-81);

3 курс – 1 студент (1 – ІА-71);

4 курс – 9 студентів (5 – ІА-61, 3 – ІТ-61, 1 – ІА-62);

5 курс – 1 студент (ІА-92мп).

Роботи учасників гуртка неодноразово були представлені на «КПІАбітFest». Також студенти четвертого курсу використали свої розробки в якості матеріалів дипломних проєктів, участь у гуртку дозволила їм створити реальні пристрої та системи.

Система керування світильником за допомогою браузера, виконав Максим Стахнюк студент групи ІА-61. Дана система дозволяє керувати багатофункціональним світильником з веб-браузера будь-якого пристрою.

Автоматизована система вирощування рослин, чутливих до абіотичних факторів, виконали Владислав Коцюрба та Михайло Тарасенко, студенти групи ІТ-61. Дана система призначена для вирощування екзотичних та вибагливих рослин у домашніх умовах. Вводиться концепція «профіля рослини» – набір конфігурацій щодо найсприятливіших показників абіотичних факторів у певні періоди доби та окремих етапів росту рослини. Після встановлення профілю система автоматично підтримує задані ним конфігурації для кращого розвитку цієї рослини.

Відділ аспірантури та докторантури
Наукові видання

Архів