Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@ist.kpi.ua
Вступ на 1 курс (за результатами НМТ або сертифікатами ЗНО)

Вступ на 1 курс (за результатами НМТ або сертифікатами ЗНО)

Вступ до магістратури

Офіційні документи приймальної комісії

Навчання на ІСТ

Вступ до аспірантури

Як нас знайти

 

Кафедра ІСТ здійснює підготовку студентів за освітньо-професійними програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології:

«Інтегровані інформаційні системи» 

«Інформаційні управляючі системи і технології»

«Інформаційне забезпечення робототехнічних систем» 

Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2024 році доступні на сайті приймальної комісії.

Вся актуальна офіційна інформація: умови прийому, дати прийому заяв та документів, перелік документів, дати іспитів, конкурсний бал вступника, вартість навчання, обсяги, контактна інформація і т.і. розміщені на сайті приймальної комісії.

Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» (для вступників з тимчасово окупованих територій)

Вступ на 1 курс ФІОТ за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології» проводиться виключно на основі повної загальної середньої освіти.

За дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра вступ  не проводиться.

Освітньо-професійна програма «Інтегровані інформаційні системи»

Ознайомитись з освітньою програмою можна за посиланням.

Освітньо-наукова програма «Інформаційні системи та технології» акредитована (Сертифікат про акредитацію).

Метою ОПП є підготовка фахівців, які глибоко розуміють загальний стан сучасних інформаційних систем та технологій, здатних розробляти комплексні інженерні рішення зі створення компонентів інтегрованих інформаційних систем та здійснювати відповідну професійну діяльність у різних галузях національної економіки та інших сферах.

Цілі освітньої програми:
a. Фундаментальна підготовка фахівців;
b. Комплексність та системність прийняття рішень;
c. Гармонійне поєднання особистісних характеристик, фахових знань та інженерних технологій.

Особливість ОПП «Інтегровані інформаційні системи» полягає у вивченні теоретичних принципів та набутті практичних навичок для інтеграції:
1) однорівневих компонентів інформаційних систем;
2) організаційно-технічної сукупності програмних, обчислювальних і телекомунікаційних засобів та зв’язків між ними – створення ІТ-інфраструктури;
3) компонентів різних рівнів системи в єдину інформаційну керуючу систему.
Така інтеграція забезпечить розвиток ІТ-середовища підприємства, підвищення його продуктивності, ефективне ведення бізнесу та конкурентоздатність. Реалізація програми передбачає залучення до аудиторних занять професіоналів галузі та представників роботодавців.

Бакалаври з інформаційних систем та технологій можуть працювати як професіонали з проектування, розроблення, впровадження та ефективного застосування компонентів інтегрованих інформаційних систем у галузі інформаційних технологій. Згідно з Національним класифікатором професій ДК 003:2010, випускники можуть працювати за професіями:
3114 Фахівець інфокомунікацій;
3121.2 Фахівець з інформаційних технологій;
3121 Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення;
3121Фахівець з розроблення комп’ютерних програм.
Можлива професійна сертифікація.

Бакалаври мають можливість продовження навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти. Набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.

 

Освітньо-професійна програма «Інформаційні управляючі системи і технології»

Ознайомитись з освітньою програмою можна за посиланням.

Освітньо-наукова програма «Інформаційні системи та технології» акредитована (Сертифікат про акредитацію).

Метою ОПП є фундаментальна та комплексна підготовка фахівців, здатних розробляти комплексні інженерні рішення зі створення, впровадження і супроводу інформаційних управляючих систем та технологій підтримки прийняття управлінських рішень в підприємництві, бізнесі, державному та регіональному управлінні, з урахуванням міжнародних стандартів в галузі інформаційних систем та технологій, з використанням інноваційних підходів, новітніх технологій та потужного математичного апарату.

Особливістю програми є ґрунтовна фундаментальна підготовка у поєднанні із сучасною професійною підготовкою, яка дозволяє проводити інноваційну діяльність і працювати з наукоємними технологіями, що реалізують процес проєктування, впровадження та супроводження інформаційних систем і технологій підтримки прийняття управлінських рішень, зокрема в умовах невизначеності.

При підготовці за даною освітньою програмою велика увага приділяється розвитку практичних навичок роботи, що дозволить випускнику включитися в робочий процес без додаткового навчання. Забезпечення гарантованого рівня 7 технологічної підготовки студентів відповідно до потреб ІТ галузі досягається шляхом проведення ряду навчальних занять на базі спеціалізованих навчально-практичних центрів, які організовані на кафедрі ІСТ. Реалізація програми передбачає залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків, експертів галузі, представників роботодавців.

Проходження переддипломної практики на базах підприємств-партнерів та провідних IT-компаній за фахом. Учасники освітнього процесу мають можливість долучатись до програм міжнародної академічної мобільності.

Бакалаври з інформаційних систем та технологій можуть працювати розробниками інформаційних управляючих систем (ІУС) у різних сферах діяльності людини, у тому числі інтелектуальних ІУС (Intelligent Systems Developer), архітекторами інформаційних систем, ERP-програмістами. ERPконсультантами, системними аналітиками, бізнес-аналітиками (фахівцями з бізнес-процесів), аналітиками даних (Data Analyst), фахівцями з інтелектуальної обробки даних (Data Mining Specialist), фахівцями з хмарних обчислень (Cloud Engineer), а також розробниками програмного забезпечення (Software Developer), архітекторами програмного забезпечення (Software Аrchitect), спеціалістами з тестування програмного забезпечення (QA), розробниками і адміністраторами баз даних, DevOpsінженерами тощо. Назви професій згідно Національного класифікатора України (Класифікатор професій (ДК 003:2010)):
2131.2 Аналітик комп’ютерних систем,
2131.2 Аналітик комп’ютерного банку даних,
2131.2 Інженер з комп’ютерних систем,
2132.2 Інженер-програміст,
2132.2 Програміст (база даних),
2132.2 Програміст прикладний,
2139.2 Експерт з управління інформаційними технологіями,
2139.2 Аудитор інформаційних технологій.
Можлива професійна сертифікація.
Професійна діяльність як професіонала з проєктування, розроблення, впровадження, супроводження, вдосконалення інформаційно-управляючих систем.

Бакалаври мають можливість продовження навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти. Набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.

 

Освітньо-професійна програма «Інформаційне забезпечення робототехнічних систем»

Ознайомитись з освітньою програмою можна за посиланням.

Освітньо-наукова програма «Інформаційні системи та технології» акредитована (Сертифікат про акредитацію).

Метою ОПП є підготовка фахівців, здатних вирішувати складні задачі і практичні проблеми у галузі інформаційних систем і технологій та здійснювати професійну діяльність з проектування, реалізації, розгортання, розвитку та адміністрування інформаційних систем в галузі робототехніки та інформаційного забезпечення робототехнічних систем.

Особливістю програми є підготовка фахівців з розробки та супроводження інформаційного, програмного та технічного забезпечення роботів і робототехнічних систем, побудованих на базі інформаційно-сенсорних, управляючих та виконавчих модулів і об’єднаних єдиною системою управління з елементами штучного інтелекту. Спрямованість програми обумовлює включення в навчальний план дисциплін, що забезпечують формування компетентностей з різних галузей знань – від системної інтеграції до розроблення засобів обробки інформації і управління, що забезпечують функціонування робототехнічних систем.

Програма передбачає формування індивідуальної траєкторії навчання здобувачів вищої освіти і можливість поглибити знання чи отримати знання з інших галузей. Реалізація програми передбачає залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків, представників роботодавців. Окремі дисципліни можуть викладатись англійською мовою.

Бакалаври з Інформаційного забезпечення робототехнічних систем можуть працювати як професіонали розробки та супроводження інформаційного, програмного та технічного забезпечення роботів і робототехнічних систем у галузі інформаційних технологій. Згідно з Національним класифікатором професій ДК 003:2010, випускники можуть працювати за професіями:
3121 Фахівець з інформаційних технологій,
3121 Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення,
3121 Фахівець з комп’ютерної графіки (дизайну)
3121 Фахівець з розроблення комп’ютерних програм,
3123 Контролер роботів.
Можлива професійна сертифікація.

Бакалаври мають можливість продовження навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти та/або набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.

 

Контакти відбіркової комісії факультету: vk.fiot@lll.kpi.ua

Архів