Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@ist.kpi.ua
8-11 ВЕРЕСНЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВЧЕНИХ ПРОВЕДУТЬ БЕЗКОШТОВНІ ВЕБІНАРИ З ВИКОРИСТАННЯ БАЗИ ДАНИХ WEB OF SCIENCE CORE COLLECTION
September 4, 2020

Упродовж 8-11 вересня 2020 року українські вчені зможуть пройти вебінари щодо можливостей використання ресурсів платформи Web of Science Core Collection з метою їх ефективного використання у своїй науковій та інноваційній діяльності.

Вебінари проводяться українською мовою та є безкоштовними.

Кожного дня буде проводитися вебінар на нову тему, який буде двічі або тричі повторюватися, для того, щоб слухачі змогли обрати найбільш зручний для себе час.

Організатором вебінарів є компанія Clarivate Analytics. Вестиме заняття Ірина Тихонкова, експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії.

Для того, щоб зареєструватися на вебінари, необхідно заповнити реєстраційну форму, яка доступна під словом Register після переходу за відповідним посиланням.

Учасники, які прослухають не менше 90% занять, отримають відповідні сертифікати.

Програма вебінарів:

8 вересня

Тема: Відбір видань до Web of Science Core Collection: критерії якості, процедура оцінювання

Опис: Функції журналу. Роль, права та обов’язки авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів і хто має бути в редколегії. Технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: вебсайт, ISSN, doi. Як визначити скільки цитувань має видання, якщо воно не індексується у Web of Science Core Collection? На які видання слід рівнятися та що можна запозичити для розвитку свого видання. Процедура подання видання до Web of Science Core Collection та критерії, за якими здійснюється відбір.

Відповіді на запитання учасників.

Реєстраційні форми:

10:15-11:15 – за посиланням

16:15-17:15 (повтор) – за посиланням

Тощо, докладно у https://mon.gov.ua/ua/news/8-11-veresnya-dlya-ukrayinskih-vchenih-provedut-bezkoshtovni-vebinari-z-vikoristannya-bazi-danih-web-science-core-collection

Архів