Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@ist.kpi.ua
Міжнародний саміт Perspektywy Women in Tech Summit
January 18, 2019

dev2

У Варшава відбувся міжнародний саміт Perspektywy Women in Tech Summit, що був присвячений перспективним жінкам та їх позиціям у технічній сфері та сфері ІТ технологій. Представниками нашої кафедри стали Грачова Марія та Коваль Юлія, які, за відгуками, були просто вражені розмахом та інформативністю заходу. “Кожен з менторів, запрошених гостей, представників величезних міжнародних корпорацій був відкритий до спілкування. Це надихало і захоплювало настільки, що хотілося спілкуватися більше і більше” – розповіла одна з учасниць.

Всебічний розвиток студентів – основне, що може дати гарний університет, і ми дуже дякуємо організації Perspektywy, польському уряду та адміністрації ФІОТ за таку можливість для наших студенток.У вражаючому місті Варшава відбувся міжнародний саміт Perspektywy Women in Tech Summit, що був присвячений перспективним жінкам та їх позиціям у технічній сфері та сфері ІТ технологій. Представниками нашої кафедри стали Грачова Марія та Коваль Юлія, які, за відгуками, були просто вражені розмахом та інформативністю заходу. “Кожен з менторів, запрошених гостей, представників величезних міжнародних корпорацій був відкритий до спілкування. Це надихало і захоплювало настільки, що хотілося спілкуватися більше і більше” – розповіла одна з учасниць.

Всебічний розвиток студентів – основне, що може дати гарний університет, і ми дуже дякуємо організації Perspektywy, польському уряду та адміністрації ФІОТ за таку можливість для наших студенток.

Архів