Ми у соціальних мережах
Контакти
 • Київ, Політехнічна 41
  КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
 • 380 (44) 204 86 10
  380 (44) 204 92 85
 • kafedra@ist.kpi.ua
Співпраця з aсоціацією «ІТ України»

Асоціація «ІТ України» у тісному співробітництві з Київським Політехнічним Інститутом імені Сікорського проводила безкоштовну освітню програму для дітей та підлітків «CODE Summer: First Steps in IT». Мета ініціативи – популяризувати інформаційні технології серед молодого покоління, надаючи можливості засвоїти базові навички програмування та за результатами навчання створити свої перші проекти в ІТ-сфері. Програма складалась з кількох етапів. Прийняти участь могли школярі та студенти віком від 12 до 17 років.

Під час навчання на програмі «CODE Summer» діти мали можливість створити проектні команди для роботи над реалізацією своїх технічних ідей, відвідати офіси українських ІТ-компаній, додаткові тренінги з soft-skills та проектного менеджменту. Навчальний процес проходив під наглядом менторів – досвідчених ІТ-фахівців з провідних українських та міжнародних компаній. Куратораторами однієї з проєктних груп були молоді викладачі кафедри АУТС.

CODE Summer це:

 • Робота у команді над справжніми ІТ-проектами
 • Можливість отримати корисні знання від досвідчених ІТ-спеціалістів
 • Знайомство з молодими фахівцями, які обрали для себе навчання на технічних спеціальностях
 • Додаткове навчання в рамках корпоративних тренінгів
 • З користю проведені літні канікули та можливість знайти нових друзів

За 5 років роботи «CODE Summer» понад 240 школярів та студентів перших курсів відвідали заняття програми, а 59 команд захистили свої проекти в сфері інформаційних технологій.
Цього року ініціативу підтримують Міністерство освіти і науки України, Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації і зв’язку, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Українська академія лідерства; вищі освітні заклади: Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Київський національний університет культури і мистецтв; компанії-учасники Асоціації «ІТ України»: Svitla Systems, Daxx BV, DataArt, SoftServe, EPAM, Luxoft, GlobalLogic та Valtech.

Архів