Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@ist.kpi.ua
Студмісто КПІ ім. Ігоря Сікорського

Директор студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського: Іщенко Олександр Анатолійович
тел.: 454-92-31
Дирекція студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського: 3 гуртожиток, 2 кабінет
Прийомні години: з 9 до 18, обід з 13 до 14


На території університету розташовано 20 гуртожитків, в яких проживають близько 12 тис. студентів, з них 1400 – іноземні студенти. Гуртожитки студмістечка за призначенням поділяються на 16 гуртожитків для одинаків, 3 сімейні гуртожитки та 1 гуртожиток для компактного проживання іноземців, які навчаються на підготовчому відділенні.

На території студмістечка знаходяться спортивні майданчики, кафе, студентський ресторан, пральня, хімчистка, студентські дискоклуби, розташовано декілька продуктових магазинів, аптека. У студмістечку проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету, яка є в кожному з гуртожитків.

У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати з відповідним обладнанням, буфети тощо.

Усі гуртожитки компактно розташовані в кампусі університету, який примикає до паркової зони ( Солом’янський район м.Києва).

Гуртожитки для одинаків є коридорного типу та блочного типу. Кімнати розраховані на проживання 3-4 чоловік. В гуртожитках коридорного типу санвузли та кімнати з умивальниками розташовані на кожному поверсі в обох кінцях коридору.

Душеві розташовані на першому поверсі. На кожному поверсі знаходяться по дві кухні.

У гуртожитках блочного типу блок складається з двох або п’яти кімнат. В кожному блоці окремо розташовані санвузол та душеві. У гуртожитках, де блок складається з п’яти кімнат, кухня знаходиться в блоці, а в інших на кожному поверсі.

Вартість проживання залежить від кількості проживаючих у кімнаті студентів, тому що за основу береться вартість 1 кв. м жилої площі і визначається кожного року за участю студентського профкому.

У сімейних гуртожитках кімнати зроблені, як однокімнатні квартири.

У кожному гуртожитку є буфети, робочі кімнати, де студенти мають змогу навчатися, проводити різні культурно-масові заходи та спортивні кімнати для занять спортом.

На території студентського містечка розташовані: студентська поліклініка, студентська їдальня на 1000 місць, торгівельно-побутовий центр, аптеки, магазини, кафе, студентські клуби, дитячі та спортивні майданчики, а також відділення міліції та служби безпеки університету.

Порядок поселення до гуртожитків студентів 1-го курсу визначається відповідним наказом ректора.

Поселення починається з 25 серпня. Умови і порядок поселення розміщуються на сайті http://studprofkom.kpi.ua

Посилання на всю потрібну інформацію можете знайти нижче:

Архів