Ми у соціальних мережах
Контакти
  • Київ, Політехнічна 41
    КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 18, кімн. 528
  • 380 (44) 204 86 10
    380 (44) 204 92 85
  • kafedra@ist.kpi.ua
Новий навчальний посібник “Інформаційна безпека та захист даних в комп’ютерних технологіях і мережах”
December 29, 2020

Навчальний посібник кандидата технічних наук, доцента кафедри АУТС Полторака В.П. “Інформаційна безпека та захист даних в комп’ютерних технологіях і мережах” рекомендовано Методичною радою КПІ ім. Ігоря Сікорського як навчальний посібник для студентів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології».

У посібнику викладено основні поняття сучасного підходу до інформаційної безпеки та захисту даних в комп’ютерних технологіях і мережах. Наведено моделі загроз інформації та основні механізми і протоколи її захисту. Викладено математичні засади криптографічного перетворення даних та,засновані на теорії чисел, найпопулярніші сучасні асиметричні криптоалгоритми. Для кращого засвоєння розділи посібника супроводжені контрольними запитаннями та завданнями. Буде корисний аспірантам, викладачам та спеціалістам, які працюють у галузі захисту інформації.

Посібник (електронне видання) розташовується у зібраннях: Підручники, навчальні посібники та практикуми (АУТС) електронної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського під URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://ela.kpi.ua/handle/123456789/38326

Доступ вільний. При посиланнях на видання, прохання використовувати вказаний URI.

Архів