Кафедра ІСТ здійснює підготовку студентів
«Інтегровані інформаційні системи»
«Інформаційні управляючі системи і технології»
«Інформаційне забезпечення робототехнічних систем»
«Інформаційні системи та технології»
Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2024 році доступні на сайті приймальної комісії.
Вся актуальна офіційна інформація: умови прийому, дати прийому заяв та документів, перелік документів, строки проведення вступних іспитів, конкурсний бал вступника, вартість навчання, обсяги, контактна інформація і т.і. розміщені на сайті приймальної комісії.
Ознайомитись з освітньою програмою можна за посиланням.
Освітньо-наукова програма «Інформаційні системи та технології» акредитована (Сертифікат про акредитацію).
Метою освітньої програми є підготовка професіоналів, здатних приймати комплексні проектні рішення в процесі управління проектуванням інтегрованих інформаційних систем, їх розгортанням, впровадженням, ефективною експлуатацією та розвитком і реалізується через: – гармонійне і багатовимірне виховання майбутніх висококваліфікованих технічних фахівців, здатних комплексно та системно аналізувати проблеми інформаційних систем та технологій та суміжних галузей, усвідомлюючи природу оточуючих процесів і явищ, забезпечувати і провадити міжкультурну комунікацію; – формування високої адаптивності здобувачів вищої освіти в умовах трансформації ринку праці через взаємодію з роботодавцями та іншими стейкхолдерами.
Головною ціллю освітньої програми є формування та розвиток комплексу знань, умінь та навичок, необхідних для розв’язання задач дослідницького та інноваційного характеру у сфері інформаційних систем та технологій; формування та розвиток загальних і професійних компетентностей з інформаційних систем та технологій, що сприяють соціальній стійкості й мобільності випускника на ринку праці; отримання вищої освіти для розробки, впровадження й дослідження інформаційних систем та технологій. В процесі навчання магістри вивчають поняття, принципи та концепції створення і функціонування організаційно-технічних систем і технологій обробки інформації за допомогою технічних і програмних засобів, методи, методики, технології інформаційного, математичного та комп’ютерного моделювання, системного аналізу, інформаційної безпеки, проектної, організаційної та управлінської діяльності, комп’ютерну техніку, технічні засоби, програмно-технічні комплекси, мережне обладнання.
Унікальність ОП полягає у підготовці фахівців, які глибоко розуміють загальний стан сучасних інформаційних систем та технологій здатних розробляти комплексні інженерні рішення по створенню компонентів інтегрованих інформаційних систем та здійснювати відповідну професійну діяльність у різних галузях людської діяльності, національної економіки та виробництва і реалізується через:
• гармонійне і багатовимірне виховання майбутніх висококваліфікованих технічних фахівців, здатних комплексно й системно аналізувати проблеми інформаційних систем та технологій та суміжних галузей, усвідомлюючи природу оточуючих процесів і явищ, забезпечувати і провадити міжкультурну комунікацію;
• формування високої адаптивності здобувачів вищої освіти в умовах трансформації ринку праці через взаємодію з роботодавцями та іншими стейкхолдерами.
Освітня програма забезпечує якісну підготовку конкурентоздатних професіоналів сучасного ринку праці у сфері інформаційних систем, які мають достатній обсяг знань та компетентності у практичному використанні інформаційних технологій для вирішення інтеграційних професійних задач. Проходження переддипломної практики та виконання спільних проектів на замовлення провідних ІТ-компаній України.
Магістри можуть працювати як фахівці з проектування, розроблення, впровадження та ефективного застосування інтегрованих інформаційних систем у галузі інформаційних технологій. Згідно з Національним класифікатором професій ДК 003:2010, випускники можуть працювати за професіями:
2131.2 Інженер з комп’ютерних систем;
2131.2 Аналітик комп’ютерних систем;
2131.2 Адміністратор бази даних;
2132.2 Програміст прикладний;
2139.2 Інженер із застосування комп’ютерів.
Можлива професійна сертифікація.
Магістри мають можливість продовження навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. Набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.
Ознайомитись з освітньою програмою можна за посиланням.
Освітньо-наукова програма «Інформаційні системи та технології» акредитована (Сертифікат про акредитацію).
Метою освітньої програми є підготовка професіоналів, здатних вирішувати складні задачі і проблеми у галузі інформаційних систем та технологій і здійснювати інноваційну професійну діяльність з розробки, впровадження, інтеграції, розвитку, аудиту інформаційних управляючих систем.
Головною ціллю освітньої програми є формування та розвиток комплексу знань, умінь та навичок, необхідних для розв’язання задач дослідницького та інноваційного характеру у сфері інформаційних систем та технологій. ОП передбачає вивчення понять, принципів та концепції створення і функціонування організаційно-технічних систем і технологій обробки інформації за допомогою технічних і програмних засобів, методів, методик, технологій інформаційного, математичного та комп’ютерного моделювання, системного аналізу, інформаційної безпеки, проектної, організаційної та управлінської діяльності, а також формування компетенцій, необхідних для проєктування, розробки, впровадження, розвитку, інтеграції інформаційних систем.
Високий рівень підготовки за ОП забезпечується наявним науковим потенціалом кафедри, використанням лабораторної бази, баз практики, залученням магістрів до наукової роботи, написання наукових статей, участі в науково-практичних конференціях.
Унікальністю ОП є те, що в її основі – системи аналітичної обробки надвеликих обсягів даних, методи проєктування складних програмних систем, призначених для збору, передачі, обробки інформації та сигналів та формування управляючих впливів у різних сферах використання, а також підготовка професіоналів, здатних здійснювати професійну діяльність, пов’язану із впровадженням інформаційних технологій, створенням та функціонуванням інформаційних систем, що практично реалізується при виконанні спільних проектів на замовлення провідних ІТ-компаній України.
Магістри можуть працювати згідно з Національним класифікатором професій ДК 003:2010, випускники можуть працювати за професіями:
2131.2 Адміністратор бази даних,
2131.2 Адміністратор даних,
2131.2 Адміністратор доступу,
2131.2 Адміністратор доступу (груповий),
2131.2 Адміністратор задач,
2131.2 Адміністратор системи,
2131.2 Аналітик комп’ютерних систем,
2131.2 Аналітик комп’ютерного банку даних,
2131.2 Аналітик операційного та прикладного програмного забезпечення,
2131.2 Аналітик програмного забезпечення та мультимедіа,
2131.2 Інженер з автоматизованих систем керування виробництвом,
2131.2 Інженер з комп’ютерних систем,
2131.2 Інженер з програмного забезпечення комп’ютерів,
2131.2 Інженер-дослідник з комп’ютеризованих систем та автоматики.
Можлива професійна сертифікація.
Магістри мають можливість продовження навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. Набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.
Ознайомитись з освітньою програмою можна за посиланням.
Освітньо-наукова програма «Інформаційні системи та технології» акредитована (Сертифікат про акредитацію).
Метою ОПП є пдготовка фахівців здатних вирішувати задачі у сфері інформаційних технологій та здійснювати інноваційну професійну діяльність з проектування, реалізації, розгортання, розвитку та адміністрування інформаційних систем у галузі робототехніки.
Ціллю освітньої програми є формування та розвиток комплексу знань, умінь та навичок, необхідних для розв’язання задач інноваційного характеру у сфері інформаційних систем та технологій у галузі робототехніки, шляхом використання проблемноорієнтованих технологій та на основі впровадження гнучких програм підготовки фахівців, розроблення нових навчальних курсів за пріоритетним напрямом науки і техніки.
Осболивістю програми є дослідження інтелектуальних та мобільних робототехнічних систем, що застосовуються у різних галузях промисловості.
Системна, міждисциплінарна та багатопрофільна підготовка фахівців спрямована на створення та супроводження робототехнічних систем, програмно-технічні засоби управління яких містять інформаційні технології штучного інтелекту, моделі, методи та засоби оптимізації та прийняття рішень, збору, обробки та зберігання даних та знань, навчання та адаптації до зовнішнього середовища, що змінюється в процесі вирішення завдань, а також планування траєкторії руху, маніпуляцій та взаємодії роботів. Завдяки цим засобам інтелектуальні робототехнічні системи можуть вирішувати найскладніші технологічні задачі, а також легко адаптуватись до вирішення широкого кола складних технологічних завдань. Теоретичні основи підготовки базуються на основних компонентах: системний аналіз та моделювання, технології штучного інтелекту, нейротехнології та нейрокомп’ютерні мережі, проектування інформаційних систем, математичне, інформаційне, програмне, технічне та організаційне забезпечення робототехнічних систем у різних галузях діяльності. Залучення до викладання навчальних дисциплін професіоналів практиків з провідних ІТ-компаній України та світу та участь здобувачів вищої освіти у студентських гуртках та в реалізації стартапів.
Магістри можуть працювати згідно з Національним класифікатором професій ДК 003:2010, випускники можуть працювати за професіями:
2131.2 Адміністратор системи
2131.2 Аналітик з комп’ютерних комунікацій
2131.2 Аналітик комп’ютерного банку даних
2131.2 Аналітик комп’ютерних систем
2131.2 Аналітик операційного та прикладного програмного забезпечення
2131.2 Аналітик програмного забезпечення та мультимедіа
2131.2 Інженер-дослідник з комп’ютеризованих систем та автоматики
2131.2 Інженер з програмного забезпечення комп’ютерів
2132.2 Інженер-програміст
2132.2 Програміст (база даних)
2132.2 Програміст прикладний
2139.1 Молодший науковий співробітник (обчислювальні системи)
2139.2 Інженер із застосування комп’ютерів.
Можлива професійна сертифікація.
Магістри мають можливість продовження навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. Набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.
Ознайомитись з освітньою програмою можна за посиланням.
Метою ОНП є підготовка висококваліфікованих конкурентоспроможних, інтегрованих у світовий науковотехнічний простір фахівців, здатних вирішувати складні задачі і проблеми у галузі інформаційних систем та технологій, застосовувати принципи сталого інноваційного розвитку суспільства в організаційній, управлінській, науковій та виробничій діяльності, правильно оцінювати локальні й віддалені наслідки прийнятих рішень та здійснювати інноваційну професійну діяльність з розробки, впровадження, інтеграції, розвитку, аудиту інформаційних систем та технологій.
Особливість програми є обов’язкова спеціальна практика в ІТ-компаніях, залучення до аудиторних занять відомих професіоналів із Національної академії наук України та ІТ-компаній, виконання спільних проєктів на замовлення держави та провідних ІТ-компаній України, стажування за кордоном в галузі інформаційних технологій. Є можливість укладання угод про академічну мобільність та подвійне дипломування.
Магістри можуть працювати згідно з Національним класифікатором професій ДК 003:2010, випускники можуть працювати за професіями:
2131.2 Адміністратор бази даних,
2131.2 Адміністратор даних,
2131.2 Адміністратор доступу,
2131.2 Адміністратор доступу (груповий),
2131.2 Адміністратор задач,
2131.2 Адміністратор системи,
2131.2 Аналітик комп’ютерних систем,
2131.2 Аналітик комп’ютерного банку даних,
2131.2 Аналітик операційного та прикладного програмного забезпечення,
2131.2 Аналітик програмного забезпечення та мультимедіа,
2131.2 Інженер з автоматизованих систем керування виробництвом,
2131.2 Інженер з комп’ютерних систем,
2131.2 Інженер з програмного забезпечення комп’ютерів,
2131.2 Інженер-дослідник з комп’ютеризованих систем та автоматики.
Можлива професійна сертифікація.
Магістри мають можливість продовження навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. Набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти.
ПРОГРАМА ФАХОВОГО ІСПИТУ 2024 для вступу на освітні програми «Інтегровані інформаційні системи», «Інформаційні управляючі системи і технології», «Інформаційне забезпечення робототехнічних систем», «Інформаційні системи та технології» за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології
Телеграм-чат для питань/відповідей для вступників у магістратуру ФІОТ https://t.me/fictmasterchat